KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062032
nr 1306 2032
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, 1902. Visby. Olja på pannå, 56x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:56:22
9/2 20:13:39
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren